Blockwick 2 Basics

Blockwick 2 Basics
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz bir zeka oyunu oynamak isteyen görselliğe önem veren herkez Blockwick 2 Basics'i sevecektir.

Ücretsiz zeka oyunlarının kalitesi gitgide yükseliyor. Bu konuda çorbaya tuz katmak isteyen bir başka oyun da Blockwick 2 Basics. Halihazırda Android için paralı bir sürümü çıkmış olsa da bu kez aynı yapımcılar reklamlı bir oyun çıkartarak sizin cüzdanınızı hırpalamanıza mani olan bir seçenek sunuyorlar. Elbette uygulama içi satın alma ile bu reklamları sonlandırmanız da mümkün olacak, ancak bu durum sizi rahatsız etmiyorsa neden para ödeyesiniz? 144 farklı bölümü olan bu oyunda hiçbir etap birbirini benzemiyor. İşin güzel tarafı da bu zaten. Çünkü düz bir oyun kuralından bahsetmek söz konusu değil.

Farklı etaplarda sizden bambaşka oynanış şekilleri talep eden oyun yapısı, zarif renkleriyle büyülediği kadar bulmaca tasarımlarıyla da takdir kazanıyor. Farklı şekilde dizili olan bloklar içerisinde düzenli bir anlamlılık yaratmaya çalıştığınız bu oyunda ya zemini kaplayacak bir şema veya benzer renkli taşların eşleşmesi için çaba sarf etmeniz gerekiyor. Zaman zaman bir bütünlüğü bozup benzer renkteki blokları bir araya getirmeniz gerekirken bazen de oyun haritasının şekline göre doğaçlama oynamanız gerekecektir.

144 tane bölümün tamamını ücretsiz olarak sunan bu oyun, reklam ile karşınıza çıkıor olsa da bu durumun sizi rahatsız etmesi durumunda veya oyun yapımcılarına destek vermek istiyorsanız uygulama içi satın alma seçenekleriyle bu görüntüleri ortadan kaldırabiliyorsunuz.

YORUMLAR