Blockwick 2 1.0 (Android)

Blockwick 2

1.0
Blockwick 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blockwick 2 Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu.

Blockwick 2, Android tablet ve akıllı telefonlarımı üzerinde oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor. Sıradan bulmaca oyunlarından grafikleri ve orijinal altyapısı sayesinde sıyrılan bu oyunda renkli blokları birleştirmeye ve bölümleri bu şekilde tamamlamaya çalışıyoruz.

Oyuna ilk girdiğimizde karşımıza son derece yalın ve ilgi çekici bir arayüz çıkıyor. Her şey basit ve sade tutulmuş olmasına rağmen kalite üst düzeyde. Özellikler blok tasarımları, blokların hareketleri ve fizik tepkimeleri kalite algısını artıran detaylar arasında.

Blockwick 2'de farklı bloklarla etkileşim içerisine giriyoruz. Yapışkan bloklar, kenetlenmiş bloklar, tırtıl formundaki bloklar bu çeşitlerden bazıları. Tüm bu çeşitler farklı dinamiklere sahip. Oyunun zor kısmını bu blokların birbirleriyle nasıl etkileşime girecekleri oluşturuyor. Renkler de oyun tarzımız üzerinde belirleyici role sahip. Stratejimizi hem renk hem de blok dizilimlerine göre yapmalıyız.

Oyunda tam tamına 160 bölüm bulunuyor. Bulmaca oyunlarında görmeye alıştığımız gibi tüm bölümler giderek artan bir zorluk seviyesinde sunuluyor. İlk baştakiler kolay gibi olsa da bölümleri geçtikçe işimiz bir hayli zorlaşıyor.

Özet olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Blockwick 2, bulmaca oyunları oynamaktan keyif alan kullanıcıların denemesi gereken yapımlardan biri.