BOMBARIKA

BOMBARIKA
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Evin içindeki bombayı bulun ve patlamadan onu evden uzaklaştırın.

Zaman ile yarıştığınız bu oyunda evin içerisinde bir bomba yerleştirilmiş. Saatli bomba olarak ayarlanan bu aletin her an patlayabileceğini unutmayın. Ancak o patlamadan önce siz onu bulup evden uzaklaştırmayı başarırsanız hem canınızı hem de evi kurtarmış olacaksınız.

Bulmaca kategorisi içerisinde dikkat çekmeyi başaran BOMBARIKA'nın grafikleri de bir hayli başarılı. Çok sade bir oyun ekranına sahip olan oyunun amacı ise bombayı evden uzaklaştırabilmek. İmha etmenize gerek duyulmayan bu bombanın evin içerisindeki herhangi bir noktada olabileceğini unutmayın. Ancak takılırsanız, ipuçlarını kullanarak oyunu bitirmede kolaylık sağlayabilirsiniz. 

Bu oyunda çeşitli evleri kurtarmanın keyfini yaşayacaksınız. Oyun, evde belirli bir yerde rastgele düşen Klasik Bomba ile başlıyor. Her nesnenin itme ve engelleme gibi farklı özellikleri bulunuyorken bu nesneleri kullanmak kolay görünüyor ancak çıkışı az zamanda bulmak, oyunu zorlu hale getiriyor. 

Kendinizi eşsiz, melodik müziklere ve interaktif seslere bırakın. Rahatlatıcı orijinal müzik, seviyelerin zorluğu ile mükemmel şekilde uyarlandı. Hadi bombayı evden uzaklaştırmak için bu oyunu indirin ve eğlenmeye başlayın.

YORUMLAR