BrainPOP Featured Movie 2.1.9 (Android)

BrainPOP Featured Movie

BrainPOP Featured Movie
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Popüler bilimi eğlenceli anlatımla sunan başarılı bir mobil uygulama.

Genel kültür müptelası insanlar için hazırlanmış bir popüler bilim portalı olan BrainPOP, Android uygulaması olarak karşımıza çıkarttığı BrainPOP Featured Movie ile zengin içerikli ve eğlenceli bir dünya sunuyor. Eğlenceli bir anlatıma sahip olan makale yazılarını takip edebileceğiniz bu uygulama google üzerinden arama yaptığınız boş zamanı yok eden bir bilgi kaynağı. İlgi duyduğunuz konularda hatırlatıcı bir fonksiyonu olan BrainPOP Featured Movie size bildirimlerle haber gönderebiliyor.

BrainPOP Featured Movie, kullanımı ücretsiz olan bu hizmetlerin yanında bir de abonelik sistemi de sunuyor. Aboneliğe geçenleri ise 750'den fazla ilgi alanına yönelik videolar ve bulmacalar bekliyor olacak. İlk başta biraz şüpheci yaklaşmanız mümkün, ancak içerik kalitesi ve çeşitliliği gerçekten kaliteli bir kullanıcı deneyimini sağlıyor.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış BrainPOP Featured Movie isimli bu uygulama tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor ve içerisinde kullanabileceğiniz bedelsiz birçok hizmet sunuyor. Abonelik sistemine dahil olmak isteyenleri ise bambaşka bir dünya daha bekliyor olacak.

YORUMLAR