Broken Age 2.1.0 (Android)

Broken Age

Broken Age
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Broken Age mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz kaliteli bir macera oyunudur

Broken Age eğer macera oyunlarını seviyorsanız oldukça hoşunuza gidebilecek etkileyici bir hikayeye sahip olan bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bu macera oyununda iki farklı kahramanın kesişen hikayeleri konu alınıyor. Kahramanlarımızdan Vella Tartine kendisini daha önceden hiç hayal edemeyeceği bir dünyada buluyor ve bir canavara kurban edilmek üzere olduğunu keşfediyor. Diğer kahramanımız olan Shay Volta ise dev bir uzay gemisinde tek başına yaşayan bir çocuktur. 2 kahramanımız kendilerine has hikayelere sahipler ve oyun boyunca farklı bulmacalarla karşılaşıyorlar; fakat bu bulmacalar birbirlerinin hikayelerinin gidişatını etkiliyor. Oyuncular kahramanlar arasında istedikleri zaman geçiş yapabiliyorlar.

Broken Age, başında Tim Schafer olan bir ekip tarafından geliştirilmiş bir macera oyunu. Grim Fandango gibi başarılı macera oyunu başyapıtlarıyla tanıdığımız Tim Schafer'ın bu projenin başında olması bile oyunu oynamanız için geçerli bir neden. Kendine has bir sanatsal tarzı olan Broken Age görsel kalitesini oyun müzikleri ve seslendirmelerde de koruyor. Oyunun başrolündeki Shay kahramanının seslendirmeleri Yüzüklerin Efendisi serisindeki Frodo karakteri ile tanıdığımız Elijah Wood tarafından yapılmakta.

Eğer sıradışı bir macera oyunu oynamak isterseniz Broken Age'i denemenizi tavsiye ediyoruz.