Bubble Birds Quest

Bubble Birds Quest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bubble Birds Quest çok fazla bir yenilik sunmamasına rağmen eşleştirme kategorisinde bulunan başarılı bir oyun.

Bubble Birds Quest Android işletim sisteminize sahip tablet ve akıllı telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir eşleştirme oyunudur. Bildiğiniz gibi eşleştirme oyunları son dönemlerde oldukça popüler hale geldi. Görünüşe göre geliştiriciler bu oyun kategorisinden daha fazla kazanç elde edebileceklerine inanıyor.

Bubble Birds Quest’te toplamda 40’tan fazla benzersiz tasarımlı bölüm bulunuyor. Bu sayı yeterli olsa da bazı rakipler çok daha fazla bölüm sunarak daha kalıcı olmayı amaçlıyor. Oyundaki amacımız bu kategoride yer alan diğer oyunlarda olduğu gibi üç adet aynı renkteki kuşu birleştirerek onları yok etmek. Ekrandaki tüm kuşlar ortadan kaybolunca bölüm tamamlanmış oluyor.

Bölümlerde bulunan kuşları hareket ettirmek için parmağımızı ekranda sürüklememiz yetiyor. Renkli arayüz ve farklı arkaplanlar ile zenginleştirilen oyun deneyimi, Bubble Birds Quest’in dikkat çeken noktalarından bir tanesi.

Kısaca Bubble Birds Quest çok fazla bir yenilik sunmuyor fakat eşleştirme oyunlarından hoşlanan herkes tarafından denenmesi gereken bir oyun.

YORUMLAR