BullGuard Mobile Security 14.0.9.6 (Android)

BullGuard Mobile Security

BullGuard Mobile Security
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BullGuard Mobile Security, Android telefon ve tabletlerle uyumlu tam özellikli bir güvenlik uygulamasıdır.

BullGuard Mobile Security, Android cihazlarınızı koruma altına alan eksiksiz bir güvenlik uygulamasıdır. Basit ve hızlı arayüze sahip uygulama cihazınızı olası güvenlik risklerinden uzak tutmanın yanı sıra SIM koruması, arama yöneticisi, ebeveyn denetimleri, yedekleme gibi ek özelliklerle birlikte geliyor.

Önde gelen güvenlik şirketlerinden BullGuard’ın mobil platformlar için sunduğu güvenlik uygulaması ile konumunuzu izleyen, reklamlarla sizi rahatsız eden, para sızdırmaya çalışan kısacası Android cihazları etkileyen tüm zararlı yazılımlardan etkilenmezsiniz. Antitheft özelliği sayesinde bir yerde unuttuğunuz veya çaldırdığınız cihazınızdaki verileri uzaktan kontrol altına alabilir, cihazınızın nerede olduğunu öğrenebilir, cihazınızı kilitleyebilirsiniz. SIM koruma sayesinde cihazınızın SIM kartı değiştirildiğinde cihazınız kullanıma otomatik olarak kapatılır, tüm verileriniz cihazdan silinir. Arama yöneticisi özelliği ise sizi kısa mesajlarla veya aramalarla rahatsız eden kişileri kolayca engelleminizi sağlar. Cihazınızdaki tüm verileri güvenli bir konuma yedekleyerek verilerinizi daima güvende tutmanız için de seçenek sunuluyor.

BullGuard Mobile Security, oldukça sade ve modern arayüz ile geliyor. Sizin ve cihazınızın güvenliğini sağlayan tüm işlevler ana ekranda listeleniyor. Tek dokunuşla bu özellikler arasında geçiş yapabiliyorsunuz. Cihazınızın korunma durumu ise bu menülerin hemen üstünde gösteriliyor. Yani cihazınızda o anda bir güvenlik sorunu varsa kolaylıkla görebiliyorsunuz.

Android cihazınız için tam koruma sunan BullGuard Mobile Security uygulamasını iki hafta süre boyunca ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz.

YORUMLAR