Bullseye! Geography Challenge 1.1.2 (Android)

Bullseye! Geography Challenge

Bullseye! Geography Challenge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dünya coğrafyası hakkındaki bililerinizi ölçümleyebileceğiniz Bullseye! Geography Challenge size sakin ve keyifli bir bulmaca oyunu sunuyor.

Siz de çocukken dünya atlasını yakından inceleyen meraklı insanlar arasındaysanız ve coğrafi bilgilerinizi test etmek istiyorsanız Bullseye! Geography Challenge tam da aradığınız uygulama. Eğlence ve eğitimi bir araya getiren bu eğlenceli uygulama Google Maps haritasını baz alarak size güncel bilgilerden sorular sormayı ihmal etmiyor. Türünün en iyi örneklerinden biri olan Bullseye! Geography Challenge, pazar sabahı bile keyifle kurcalamak isteyeceğiniz ve sakince eğlenebileceğiniz bir deneyim sunuyor.

1200'den fazla yerin eğitici içeriğini kapsayan uygulama dünyanın en ilginç şehirleri, kültürleri, mimarileri ve doğal ortamları hakkında bir bilgi hazinesi sunuyor. Veritabanı genişleyen uygulamanın 2500 yer için hazırlanmış sorular, 3500 tane ipucu ve 500'den çok görsel ve bayrak gibi bulmacanıza renk katan unsurları var. 20 farklı bulmaca ve bonus bölümleri kapsayan oyun yapısı ile her oyun deneyiminiz farklı bir soru bankasına kavuşmuş olup size apayrı bir deneyim sunuyor.

YORUMLAR