Burger King Türkiye

Burger King Türkiye
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Burger King Türkiye uygulaması ile kolayca sipariş verebilirsiniz

Burger King Türkiye kullanıcılara mobil cihazlarını kullanarak kolayca sipariş verme ve eğlenceli oyunlar oynayarak ödüller kazanabilme imkanı veren resmi Burger King uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Burger King Türkiye uygulaması acıktığınızda ve yemek hazırlamaya üşendiğinizde Burger King merkezlerinden birkaç dokunuşla sipariş verebilmenize olanak sağlıyor. Uygulama size Burger King'de yer alan menüleri ve yiycekleri listeleyebilmekte ve bu ürünler arasından seçim yapmanıza izin vermekte. Bunun yanında uygulama içerisinden size en yakın Burger King şubelerinin yerini görebilir, sipariş vermek yerine gidebileceğiniz Burger King şubelerini belirleyebilirsiniz.

Burger King Türkiye uygulaması içerisinde ilginç mini oyunlar da içeriyor. Bu oyunları oynayarak Burger King şubelerinden teslim alabileceğiniz çeşitli hediyeler kazanabiliyorsunuz. Lezzet Avcısı oyunuyla ekrandan yağan Burger King ürünlerini yakalamaya çalışmaktasınız. Bul Kazan oyunu ile de verilen kartlardaki 3 adet aynı ürünü bulmaya çalışıyorsunuz ve resimleri bulduğunuzda hediye kazanıyorsunuz.