Burner 2.0.2 (Android)

Burner

Burner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Burner uygulaması, Android akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz bir sahte telefon numarası üretme uygulaması olarak karşımıza çıktı.

Not: Bu uygulama şimdilik Türkiye'den kullanılamamaktadır.

Burner uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir sahte telefon numarası üretme uygulaması olarak karşımıza çıktı ve kişisel gizliliğine önem veren kullanıcıların oldukça beğeneceğine inanıyorum. Ücretsiz olarak sunulan ancak pek çok fonksiyonu için uygulama içi satın alma seçenekleri barındıran uygulama, kendi numaranızı kullanmak yerine geçici telefon numaraları yaratmak istiyorsanız en iyi tercihlerden birisi olacaktır.

Uygulamayı kullanırken ilk başta ücretsiz hediye puanlarınız oluyor ve bu puanları kullanarak kendi numaranız yerine kullanabileceğiniz bir Burner numarası alıyorsunuz. Bu numarayla hem aramalar yapmak, hem çağrılar almak hem de SMS göndermek veya almak mümkün olduğu için adeta kendi numaranızmış gibi kullanabiliyorsunuz.

Ancak alınan numaraların dakika ve mesaj cinsinden sınırları olduğu için kullanırken kredileriniz düşmeye başlıyor ve tamamen bittiğinde yeniden kredi almanız gerekiyor. Tabii ki yaratılan bu sahte numaraları dilediğiniz an kapatmanız mümkün ve kapatılan numaralara gönderilen servis dışı mesajıyla bir daha istemediğiniz kişilerin size ulaşamamasını sağlayabiliyorsunuz.

Sahte ve anında kapatılabilir numaralara ihtiyacı olan kullanıcılar için biçilmiş kaftan olduğunu söyleyebileceğim uygulama, böylelikle mesajlaşma uygulamaları, sosyal ağlar, satış ilanları gibi ilanlara verdiğiniz numaraların elden ele geçmesine engel olarak şahsi numaranızın her zaman kontrolünüzde kalmasını sağlıyor.

Oldukça kolay kullanılabilen uygulamanın arayüzü de basit bir kullanım sunuyor lakin ilk sahte numaranız haricindeki diğer numaralar ücretli olarak alınabiliyor ve ilk numaranın da çok uzun süreli olmadığını eklemek gerek.

YORUMLAR