Caffe Nero Turkey

Caffe Nero Turkey
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Caffe Nero Turkey uygulaması ile Android cihazlarınızdan Caffe Nero mağazalarını bulabilir ve özel indirimler kazanabilirsiniz.

Caffe Nero Turkey uygulaması, son zamanlarda ülkemizde de yavaş yavaş yaygın hale gelmeye başlayan Caffe Nero mağazalarına sık sık giderek kahve içenler ve bir şeyler atıştıranlar için hazırlanmış bir Android uygulaması. Ücretsiz olarak sunulan ve Caffe Nero'nun müdavimlerine oldukça güzel avantaj ve kampanyalar sunan uygulama deneyebilecekleriniz arasında diyebilirim.

Uygulama içerisinde bulunan Caffe Nero kart kullanımı sayesinde hem özel indirim ve kampanyalardan faydalanabiliyor, hem de aldığınız ürünlerin damgalarını uygulamaya girerek daha sonra ücretsiz kahve gibi promosyonlara erişebiliyorsunuz.

Kahvenizi ya da yiyeceğinizi beklerken sıkılmamanız için uygulama içerisine dahil edilen ufak oyunlar da mevcut ancak bunlardan çok bir şey beklememek gerektiğini de belirtmek gerek. Eğer yakınlarınızda nerelerde Caffe Nero mağazası olduğunu merak ediyorsanız uygulamanın ana menüsünde bulunan Mağazalar seçeneğini de kullanabiliyorsunuz.

Tüm temel araçların ana arayüzde basit ve anlaşılır bir şekilde yerleştirilmiş olması sayesinde menüler arasında dolaşmadan tüm aradığınız şeylere hemen ulaşabiliyorsunuz. Eğer mağazalarda hangi içecek ve yiyeceklerin yer aldığını merak ediyorsanız yine ürünlere dair tüm bilgileri gerekli seçenekler içerisinde bulabilmek mümkün.

Tabii ki Caffe Nero Turkey uygulamasından çok şey beklememek lazım ve bu nedenle Caffe Nero'yu sıklıkla kullanan müdavimler dışında işe yarayacağını sanmıyorum. Markanın meraklıları ise Android cihazlarında bulundurmalılar.

YORUMLAR