Call Writer 1.0 (Android)

Call Writer

1.0
Call Writer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Call Writer uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdaki telefon görüşmeleriniz esnasında kolayca notlarınızı tutabiliyorsunuz.

Call Writer uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarından gerçekleştirdikleri aramalar esnasında notlar alabilmelerine olanak tanıyan ücretsiz bir not tutma aracı olarak karşımıza çıktı. Özellikle kağıt kalemden uzak olduğunuz zamanlarda imdadınıza yetişecek olan uygulama, unutmak istemediğiniz şeyleri hemen bir kenara not etmenize imkan tanıyor.

Uygulamanın çalışma mantığı aslında oldukça basit. Bir çağrıyı cevapladığınızda ya da yeni çağrı yaptığınızda, ekranınızda bir ikon çıkıyor ve bu ikona tıkladığınızda hemen notlarınızı yazmaya başlayabiliyorsunuz. Elbette aynı anda karşıdaki kişiyi duyabilmek için hoparlörü de açabiliyor, böylece konuşmanızı sürdürürken not tutmayı olabildiğince kolay bir hale getirebiliyorsunuz. Tabii ki kulaklıklarınızı kullanarak da bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Not tutma ekranında direkt olarak el yazınızı kullanabildiğiniz için hızlı ve kolay bir şekilde tüm kenarda durması gerekenleri kendi yazınızla yazabiliyorsunuz.

Konuşmanız esnasında aldığınız notlar otomatik bir şekilde uygulamanın kendi deposuna kaydedilebiliyor ve böylece daha sonra kaydetmekle uğraşmadan hemen Call Writer'ın kendi içerisinden bu notlara ulaşabiliyorsunuz. Gerekli sosyal paylaşım butonlarının da yer alması sayesinde dilerseniz tüm notlarınızı gerekli kişilerle paylaşma imkanınız var.

Notlarınızın resim formatında saklanması sayesinde daha sonra onları yeniden düzenleme ya da renklendirme olanakları da uygulama tarafından sunuluyor. Özellikle sık sık telefon görüşmeleri gerçekleştiren ve devamlı olarak iş notları tutanların göz atmadan geçmemeleri gerektiğine inanıyorum.

YORUMLAR