Candy Crush Saga 1.186.0.3 (Android)
Candy Crush Saga
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  1,226,407

 • Üretici

  King.com

Candy Crush Saga, tüm zamanların en popüler eşleştirme oyunlarından bir tanesi ve oyunseverlere muhteşem bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor.

Candy Crush Saga, Android uygulama/oyun indirme mağazası Google Play Store'da sunulmasından kısa bir süre sonra yüksek başarı elde eden mobil oyunlardan. Hatta o kadar başarılı oldu ki aynı dinamikler baz alınarak birçok oyun tasarlandı. Fakat açıkça belirtmek gerekirse bu kategoride yayınlanan hiçbir oyun Candy Crush'ın başarısına yaklaşamadı. Tatlı 3'lü eşleştirme bulmaca oyunu Candy Crush ücretsiz indirilebiliyor; dolayısıyla Candy Crush APK indirme linki aramakla uğraşmadan doğrudan Google Play'den Android telefonunuza indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Candy Crush Saga İndir Android

Dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncunun severek oynadığı eşleştirmeye dayalı bulmaca oyunu Candy Crush, son derece canlı ve ilgi çekici grafiklere sahip. Bu grafiklere muhteşem uyum sağlayan ses efektleri de oyundan alınan keyfi katlayan faktörlerden. Candy Crush'ta son derece basit bir amacımız var: aynı renkli şekerleri birleştirmek.

En az üç olmak üzere ne kadar fazla şeker birleştirsek o kadar fazla puan topluyoruz. Şekerlerin yerlerini değiştirebilmek için parmağımızı ekran üzerinde sürüklememiz yeterli oluyor.

Candy Crush'ta bölümler esnasında kullanabileceğimiz güçlendiriciler de mevcut. Bunlar özellikle zorlandığımız zamanda büyük işe yarıyor ve günü kurtarıyor! Candy Crush'ı öğrenmesi gerçekten çok kolay. Daha önce bu kategoride yer alan herhangi bir oyun oynamamış kişiler bile birkaç dakika içinde oyunun tüm dinamiklerine alışmış oluyor.

 • İştahınızı kabartacak oyun: Candy Krallığında binlerce seviye ve bulmaca sizi bekliyor. Üstelik her iki haftada eklenen yeni seviyelerle şekerler hep sizinle!
 • Ödül kazanmanın düzenilerce yolu var: Ücretsiz tatlı ödüller kazanmak için her gün oynayın ve Günlük Güçlendirici Çarkını çevirin; seviye geçmenize yardımcı olabilecek güçlendiriciler kazanmak için sınırlı süreli meydan okumalara katılın!
 • Şeker Kaplı Zorlu Bölümler: Oynamanın tatlı yolları: Hedef Puan, Jöleyi Temizle, Malzemeleri Topla ve Sıralı Mod gibi oyun modları
 • En tatlı üçlü eşleştirme oyunu Candy Crush Saga oynamaktan keyif aldıysanız şu bulmaca oyunlarını da oynamalısınız: Candy Crush Soda Saga, Candy Crush Jelly Saga ve Candy Crush Friends Saga.

YORUMLAR