Caps Yap 2

Caps Yap 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Caps Yap 2 mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir caps yapma uygulamasıdır

Caps Yap 2 kullanıcılara pratik ve hızlı bir şekilde caps yapma konusunda yardımcı olan bir mobil fotoğraf düzenleme uygulaması olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Caps Yap 2, internetteki mizah kültürünün vazgeçilmez bir parçası olan caps akımına katılmamızı mümkün kılıyor. Caps Yap 2 kullanarak seçeceğimiz fotoğraflara kırmızı şeritleri ve metinleri ekliyoruz ve kendi capslerimizi hazırlıyoruz.

Caps Yap 2 ile caps hazırlayabilmek için dilerseniz mobil cihazınızın kamerasını kullanarak yeni bir fotoğraf çekebilir, dilerseniz fotoğraf galerinizde kayıtlı fotoğraflardan birini kullanabilirsiniz. Uygulama ile fotoğraf seçimi yaptıktan sonra klasik tarzda capsler hazırlayabiliyorsunuz. Capslerinizde kullanacağınız yazının büyüklüğünü ayarlayabilmektesiniz. Uygulama size yaptığınız değişiklikleri önceden görebilme imkanı veriyor. Önizleme tuşunu kullanarak capsinizi kaydetmeden önce nasıl göründüğüne bakabiliyorsunuz.

Caps Yap 2 içerisinde farklı caps türlerinden birini hazırlayabilirsiniz. Klasik caps yanında aynı resimde 2'li caps, Amerikan caps türleri de seçebileceğiniz caps türleri arasında. Ayrıca yazıtipini de değiştirebilmeniz mümkün.

Caps Yap 2'de caps yapacağınız fotoğrafları döndürebilmeniz de mümkün. Uygulama genel olarak ihtiyacı karşılıyor.

YORUMLAR