Car Crash Videos

Car Crash Videos
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Car Crash Videos ile araba kazaları videolarını seyredebilirsiniz

Car Crash Videos bize araba kazalarının tehlikelerini göstermek amacı ile yayınlanmış ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Trafik kazaları talihsiz can kayıplarının en sık yaşandığı olayların önde gidenleri arasındadır. Bu kazalar genelde yüksek hızdan kaynaklanıyor olsa da birçok farklı şey trafik kazalarının sebepleri arasında yer almakta. Yola fırlayan bir hayvan, dikkatsiz sollama yapan bir sürücü veya aracın motorunda oluşan bir arıza bu kazalara sebep verebiliyor. Ölümle sonuçlanabilen bu kazaları önlemenin en iyi yöntemi ise eğitim ve canlı örnekler.

Car Crash Videos bize sıcağı sıcağına araba kazası örneklerinden alınmış kamera kayıtlarını sunan bir uygulama. Uygulamada yer alan videolarda kan gösterilmemekte ve bu sayede her yaştan kullanıcı videoları seyredebilmekte. Car Crash Videos içerisinde yer alan videolar kategorilere ayrılmış halde. Bu kategoriler arasından tek tek video seyredebileceğiniz gibi koleksiyonlar halinde birbirine eklenmiş kaza görüntülerini de seyredebiliyorsunuz.

Car Crash Videos'u trafik kazalarının ölümcüllüğü hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz bir öğrenme aracı olarak kullanabiliyorsunuz.