CeBIT 2014

CeBIT 2014
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CeBIT 2014 uygulaması ile fuara nasıl ulaşacağınızdan katılımcılara kadar pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

2000 yılından bu yana İstanbul’da düzenlenen bilişim fuarı CeBIT’i artık Android telefonunuz üzerinden de takip edebileceksiniz. Avrasya’nın en önemli bilgi ve iletişim teknolojileri fuarı olan CeBIT’in resmi Android uygulamasında fuara nasıl ulaşabileceğinizden katılım firma bilgilerine kadar her şey yer almakta.

CeBIT resmi Android uygulaması benzer etkinlik uygulamalarından oldukça farklı tasarlanmış. Fuarı düzenleyen firma ve fuar hakkında genel bilgiler (ulaşım, acenta bilgileri vs), konuşmacılara – katılımcılara – sponsorlara ait bilgilerin yanı sıra bir de profil oluşturma seçeneği bulunmakta. Profilinizi oluşturarak durumunuzun paylaşabiliyor, fotoğraf ekleyebilir, fuara katılan kişilerle mesajlaşabiliyor, başkalarının gönderilerini beğenebiliyor ve yorum yapabiliyorsunuz.

Fuar süresince anlık bildirimler de sunacak olan uygulama hem Türkçe hem de İngilizce dilde destek veriyor. 15. kez düzenlenecek olan fuar 14 Eylül’de kapılarını kapatacak. CeBIT fuarına ilk kez gidecek biriyseniz resmi uygulamasını kesinlikle edinmenizi öneririm.

YORUMLAR