Challenge 14 1.0 (Android)

Challenge 14

1.0
Challenge 14
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Challenge 14, size verilen sayıları toplayarak 14'e ulaşmanızı amaçlayan bir bulmaca oyunudur.

Kendinizi geliştirmek için oynayacak bir bulmaca oyunu oynuyorsanız Challenge 14 tam size göre. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Challenge 14 oyununda sayıları toplayarak size verilen hedefe ulaşmanız lazım.

Sayılarla arası iyi olanların oldukça hoşuna gidecek olan Challenge 14, oyuncuya farklı sayılar veriyor. Oyun içerisinde yer alan komutlarla birlikte bu sayılara çeşitli işlemler yaptırıyorsunuz. Yaptırdığınız işlemler sonucunda sayıları topluyor ve 14'e ulaşmaya çalışıyorsunuz. Size verilen hedefe yani 14'e ulaştığınızda yeni bölüme geçiyor ve farklı sayılarla toplama işlemleri yapıyorsunuz.

Challenge 14 oyununda işlem yapmak göründüğü kadar kolay değil. Her sayının farklı bir özelliği var ve oyunda toplama işlemleri gerçek hayattakinden biraz farklı. Bu yüzden 14'e ulaşmanız biraz zor olacak. Ama Challenge 14 oyununu bir süre oynarsanız mantığını çözebilir ve her işlemi sorunsuz olarak yapabilirsiniz. Oldukça eğlenceli müziklere ve gözleri yormayan grafiklere sahip olan Challenge 14 oyununun bağımlısı olacaksınız.

Hemen şimdi Challenge 14 oyununu indirin ve boş zamanlarınızda matematik işlemleri konusunda kendinizi geliştirin.

YORUMLAR