Change Hair And Eye Color 2.1 (Android)

Change Hair And Eye Color

2.1
Change Hair And Eye Color
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Change Hair And Eye Color, fotoğraflarınızdaki saç ve göz renginizi kolayca değiştirebilmenizi sağlayan ücretsiz bir Android uygulaması.

Change Hair And Eye Color, adından da anlaşıldığı üzere Android telefon ve tabletlerinizi kullanarak saç ve göz rengi değiştirme yapabilmenizi sağlayan yararlı, eğlenceli ve ücretsiz bir uygulama.

Farklı saç ya da göz renklerinin kendinize nasıl gideceğini görmek istiyorsanız bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Sadece kendiniz için değil fotoğrafını çektiğiniz arkadaşlarınız için de farklı saç ve göz rengi denemeleri yapabilmeniz mümkün.

Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kullanırken herhangi bir problem yaşamayacağınız uygulama üzerinde 70 farklı saç rengi ve 40 farklı göz lensi rengi bulunuyor.

Ücretsiz bir uygulama olduğu için gerçekte olduğu gibi net bir görüntü vermiyor olsa da, yakışıp yakışmayacağı hakkında fikrinizin olmasını sağlıyor diyebilirim.

Resimlerinize birden fazla efekt de eklemenizi sağlayan uygulama üzerinde ister yeni çekeceğiniz fotoğrafları isterseniz de galerinizdeki fotoğrafları kullanabiliyorsunuz.

Çılgın ve çok farklı saç renklerinin kendi üzerinizde nasıl duracağını görebilmenizi sağlayan uygulamaı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR