Chaos Control 1.6.2 (Android)

Chaos Control

Chaos Control
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chaos Control uygulamasını kullanarak tüm yapılacak işlerinizi Android cihazlarınızdan düzenleyebilirsiniz.

Chaos Control uygulaması, bir yapılacaklar listesi uygulaması olarak karşımıza çıktı ve Android işletim sistemli mobil cihazlarda ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Genel olarak hedef odaklı bir uygulama olması sayesinde en hızlı yoldan tüm işlerini tamamlamak isteyen kullanıcıların oldukça beğeneceklerini düşünüyorum. Uygulamanın kolay ve hızlı kullanılır arayüzü ise planlama kısmıyla olabildiğince az vakit geçirmenizi sağlıyor.

Uygulamayı kullanarak sadece işlerinizi değil, günlük yapmanız gerekenleri ve hatta özel işlerinizi bile düzenleyerek organize bir hale getirebiliyorsunuz. Görev yönetiminin yanında zaman ölçümü gibi konularda da destek sunan uygulama, tamamladığınız görevlerinizi işaretlemenizin ardından onları yapılacak işler listesinden kaldırıyor.

Hem akıllı telefonlar, hem de tabletler ve akıllı saatlerle uyumlu bir şekilde çalışabilen uygulama, farklı cihazlar arasında senkronizasyon imkanı da sunduğu için aynı anda birkaç cihaz üzerinden aynı işleri tamamlamanızı, eklemenizi ve düzenlemenizi mümkün hale getiriyor. Dilerseniz takviminizle de eşleşebilen ve işlerinizi takvime ekleyebilen uygulama, böylelikle bildirimler, uyarılar gibi pek çok takvim işlevinden de faydalanabilmenizi sağlıyor.

İçerisinde bir kaos kutusu da bulunduran Chaos Control, bu kutu içerisine organize etmediğiniz tüm notlarınızı ve işlerinizi eklemenizi destekleyerek daha sonra üzerlerine yeniden düşünmenizi sağlayabiliyor. Bu bakımdan kendinizi organize edebilmeniz için gereken neredeyse her şeye sahip denilebilir.

Uygulamanın satın alma seçenekleri sayesinde daha fazla özelliğine de erişebiliyor, böylece şifreli koruma gibi ek özelliklerden de faydalanabiliyorsunuz. Yapılacak işlerin en iyi şekilde düzenlenebilmesi ve tamamlanabilmesi için göz atmadan geçmemeniz gereken uygulamalardan birisi olduğunu düşünüyorum.

YORUMLAR