Chess Grandmaster 3.1 (Android)

Chess Grandmaster

3.1
Chess Grandmaster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chess Grandmaster, arkadaşlarınızla, bilgisayarla ve diğer oyuncularla birlikte oynayabileceğiniz güzel bir satranç oyunu.

Satranç, 2 kişi ile oynanan ve bir tahta üzerindeki 32 adet taşın özelliklerine uygun şekilde hareketleriyle karşı rakibin mat yapılmasını amaçlayan popüler bir zeka oyunu.

Chess Grandmaster ise Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz, oldukça gelişmiş özelliklere sahip olan mobil bir satranç oyunu. Oyunun en önemli özelliğiyse 3 farklı modu bünyesinde barındırması. Yani sürekli konuştuğunuz bir arkadaşınızla, bilgisayarla ve diğer Chess Grandmaster oyuncularıyla rekabet edebiliyorsunuz. Bu kadar gelişmiş bir oyuncu seçeneği sunmasından dolayı Chess Grandmaster sıklıkla tercih edilen satranç oyunları arasında yer alıyor.

Oyunun İngilizce olması sizi korkutmasın. Çünkü her oyunda olduğu gibi başlat ve bitir butonlarından başka bir seçenek yok zaten oyunda. Taşların ismini ve nasıl oynanacağını ise genelde herkes biliyor. Satranç oyununda taktik almak zordur ve taktik verilmemesi önerilir. Ama oyunda yeni başlayanlar için taşların nasıl hareket edeceği yeşil yörünge ile gösteriliyor. Bu arada oyunu oynamak için kayıt olmanız ve arkadaşınızla oynamak isterseniz de onu kayıt etmeniz gerekiyor. Biz eğlenceli ve zeka oyunu olmasından dolayı kişisel gelişimi arttıran Chess Grandmaster'ı oynamanızda fayda görüyoruz.