Color Effect Photo Editor 1.6.5 (Android)

Color Effect Photo Editor

Color Effect Photo Editor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Color Effect Photo Editor ile Android cihazlarınızdan tüm fotoğraflarınızı efektlendirebilir, düzenleyebilirsiniz.

Color Effect Photo Editor uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının oldukça geniş seçeneklere erişebilecekleri bir fotoğraf editörü olarak karşımıza çıktı ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Uygulamanın fotoğraflar üzerinde neredeyse sınırsız bir düzenleme olanağı sunması sayesinde her zaman en iyi sonuçları elde edebilmek için yeteri kadar araca sahip olacağınızı söyleyebilirim. Arayüzünün de oldukça kolay bir şekilde kullanılabilmesi, bu araçlara erişimin oldukça kolay bir hale gelmesine yardımcı oluyor.

Uygulama içerisinde yer alan bu özellikleri kısaca listelemek gerekirse;

  • Yazı yazma olanağı ve onlarca font
  • Kolajlar yaratabilme imkanı
  • Kontrast, parlaklık, doygunluk ve renk sıcaklığı değiştirme
  • Fotoğrafın renklerini değiştirme
  • Efektler ve filtreler ile daha güzel görünüm
  • Otomatik fotoğraf güzelleştirme yetenekleri
  • Etiketler ve clipartlar

Uygulamanın sunduğu bu özelliklerin yanında sosyal ağlar üzerinde paylaşımlar için gerekli butonları barındırması sayesinde işlemlerin ardından fotoğraflarınızı hemen arkadaşlarınıza göndermeniz de mümkün hale geliyor.
Sunulan araçların farklı düzeylerdeki uygulamalara imkan tanıması sayesinde Color Effect Photo Editor’ü kullanırken hepsinden sadece istediğiniz türde ve miktarda kombinasyonlar da oluşturabiliyorsunuz.

Çalışması esnasında herhangi bir yavaşlık veya sorunun mevcut olmaması kullanıcıların hoşuna gidecektir ancak düşük donanımlı veya eski telefonlarda bazı performans sıkıntılarının ortaya çıkabileceğini düşünüyorum. Yine de geniş imkanları sebebiyle Color Effect Photo Editor’e göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR