Construction Crew 1.5.4 (Android)

Construction Crew

Construction Crew
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Construction Crew, ilginç konseptiyle dikkatleri üzerine toplayan bir bulmaca oyunu.

Bulmaca oyunlarından hoşlanıyorsanız ve bu kategoride farklı konsepte sahip bir oyun deneme niyetindeyseniz Construction Crew'a göz atmanız yerinde olacaktır.

Ücretsiz olmasına rağmen eğlenceli bir oyun deneyimi sunan Construction Crew'da kontrolümüze inşaat araçlarını alıyor ve bölümlerdeki bulmacaları bu araçları yönlendirerek çözmeye çalışıyoruz. Söz konusu araçlardan 13 adet mevcut ve tahmin edebildiğiniz gibi her birinin özelliği farklı.

Bölümlerdeki bulmacalar da araçların sahip oldukları bu özellikleri kullanmaya yönelik. Elbette işin içerisinden çıkabilmek için biraz hayalgücü ve zihin çalıştırmak gerekiyor. 120'den fazla bölüme sahip olan Construction Crew, çabuk tükenmiyor ve uzun süreli bir oyun deneyimi sunuyor. Gelişmiş fizik motoru ve etki-tepki efektleri dikkat çeken unsurlar arasında.

Özellikle çocukları için akıl yürütmeyi ön plana çıkartan bir oyun arayan ebeveynler bu oyuna bayılacaktır. Fakat en az küçük oyunseverler kadar yetişkinler de bu oyunu oynarken keyif alabilir.

YORUMLAR