Çöz Bakayım Edebiyat Ödüllü

Çöz Bakayım Edebiyat Ödüllü
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Çöz Bakayım Edebiyat Ödüllü mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bilgi yarışması oyunudur

Çöz Bakayım Edebiyat Ödüllü eğer LYS ve KPSS sınavlarına hazırlanıyorsanız bu sınavlardaki edebiyat sorularını kolayca çözebilmenize yardımcı olacak bir mobil bilgi yarışması oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir oyun olan Çöz Bakayım, temel olarak Trivia Crack benzeri bir yarışma yapısını sözü geçen sınavların müfredatında yer alan edebiyat sorularıyla birleştiriyor. Bu yarışma oyunu içerisinde eserler, yazarlar, karakterler ve edebiyatımızdaki ilker gibi başlıklar altında toplanan farklı testler yer alıyor ve oyuncular bu testleri çözerek edebiyat bilgilerini geliştirebiliyorlar.

Çöz Bakayım dilerseniz tek başınıza, dilerseniz arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz bir bilgi yarışması. Oyunun tek başınıza oynayabileceğiniz oyun modunda soru çözerek antrenman yapabiliyor ve kendinizi geliştirebiliyorsunuz. Oyunun çok oyunculu oyun modunda ise arkadaşlarınıza düello isteği gönderebiliyorsunuz veya arkadaşlarınız size duello isteği gönderebiliyor. Bu istekleri kabul ettiğinizde ise arkadaşlarınızla birlikte gerçek zamanlı olarak soruları çözmeye ve yarışmaya başlıyorsunuz. Ayrıca arkadaşlarınız oyunu oynamıyorsa rastgele düello modunda oyunu oynayabilir ve daha hızlı bir şekilde rakip bulabilirsiniz.

Çöz Bakayım'da haftalık sıralamalar da yer alıyor. Bu sıralamaları birinci olarak tamamlarsanız çeşitli ödüller de kazanabiliyorsunuz.

YORUMLAR