Criminal Case (Android)

Criminal Case

Criminal Case
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Criminal Case, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunudur.

Criminal Case, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur. Bulmaca ve macerayı bir araya getiren tarzda oyunlardan birisi olan Criminal Case gerçekten çok eğlenceli diyebilirim.

Öncelikle iOS cihazlar için çıkmış bir oyun olan Criminal Case çok popülerken sonunda Android cihazlara da geliştirildi. Bulmaca türünde oyunları takip eden pek çok oyuncu da uzun zamandır bunu bekliyor olmalı ki daha yeni çıkmasına rağmen 1 milyona yakın indirmeye sahip oldu.

Criminal Case adından da anlaşılacağı gibi bir suç ve dedektiflik oyunu. Suçları çözmek için bir maceraya çıkacağınız oyunda gizli eşya bulma ve daha farklı mini oyunlar oynayarak suçluları yakalamaya çalışıyorsunuz.

Örneğin suç işlenen yerleri inceliyor, şüphelileri sorguluyor ve kanıtları analiz ederek katilleri yakalamaya çalışıyorsunuz. Eğer dedektiflik yeteneklerinize güveniyorsanız bu oyun ile kendinizi test edebilirsiniz.

Etkileyici grafikleri ve gerçekçi ortamları ile de dikkat çeken oyun pek çok gizemi beraberinde getiriyor. Cinayetleri çözmeye çalışırken aynı zamanda ipuçlarını takip ederek insanların hayatlarındaki gizemleri de çözmeye çalışıyorsunuz.

Arkadaşlarınızla birlikte de oynayabileceğiniz oyun tamamen ücretsiz olmasına rağmen bazı eşyalar parayla satın alınabiliyor. Eğer siz de dedektiflik oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR