Crush the Castle: Siege Master 1.1.5 (Android)

Crush the Castle: Siege Master

Crush the Castle: Siege Master
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mancınığı hazırlayın, fırlatın, düşman kalelerini yerle bir edin.

Crush the Castle: Siege Master, mancınıkla düşman kalelerini yıkarak ilerlediğiniz bir mobil bulmaca oyunu. Strateji gerektiren kule yıkma oyunlarından keyif alıyorsanız, kaliteli grafikleri eğlenceli oynanışla birleştiren bu yapıma bir şans vermelisiniz. İndirmesi de oynaması da ücretsiz!

Orta çağ mobil strateji oyunlarını sevenlerin kesinlikle oynaması gerektiğini düşündüğüm yapımlardan biri Crush the Castle: Siege Master.

Android platformunda ücretsiz indirilebilir olan 100MB altı strateji - bulmaca oyununda krallığınızı ele geçirmeye çalışan istilacılara savuşturmaya çalışıyorsunuz. Kaleleri içindekilerle birlikte yerle bir etmenize yardımcı oldukça güçlü bir silaha sahipsiniz. Mancınığa yerleştirdiğiniz büyük kayalar veya kayalarla aynı ağırlıkta objelerle düşman kalelerini yıkıyorsunuz. Seviye atladıkça kaleleri ve diğer yapıları yıkmak zorlaşıyor. Doğrudan mancınıkla indiremiyor, başka aletler de kullanmaya başlıyorsunuz. Dahası kaya ve diğer silahlar sınırlı sayıda. Atışınızı yapmadan önce iyice hesaplamanız gerekiyor.

YORUMLAR