CSI: Slots
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    38

  • Üretici

    Gameloft

CSI: Slots, olay yeri inceleme ekibine yeni katılan biri olarak Las Vegas'ta işlenen cinayetleri çözmeniz gereken bir Android oyunu.

CSI: Slots, slot oyunlarından hoşlanmayanları bile içerisine çekecek farklı tarzda oynanış sunmasıyla öne çıkan bir Gameloft oyunu. Android telefon ve tabletimize indirip oynayabildiğimiz slot oyununda günahlar şehri Las Vegas’da işlenen bir dizi suçları çözmeye çalışıyoruz.

Oyunda adından da tahmin edeceğiniz olay yeri inceleme ekibine yeni katılan birinin yerine geçerek gizemli cinayetlerin açığa çıkmasına yardımcı oluyoruz. Oyunun ilerleyişi diğer olay çözme oyunlarından biraz farklı. Gizem dolu dosyaları çözmek için olay yerine gidip inceleme yapmak yerine çarkları çevirerek şüphelileri bulmaya çalışıyoruz. Çözmemiz için verilen olayların her aşamasında öncelikle çarkları çevirmemiz gerekiyor. Delilleri bulma ve analiz etme, şüphelileri sorgulama ve tutuklama kısacası olayın çözümü esnasında yaptığımız her şey adım adım çarkları çevirdikten sonra oluyor.

Las Vegas kumarhanelerinde 10’dan faza dosyayı çözmemiz gereken oyunda menü ve diyaloglar Türkçe. Bu bakımdan ilerlemek hem daha kolay hem de daha keyifli oluyor. Hikaye modunda ilerlerken kendinizi kaptırıp saatlerinizi verebilirsiniz. Hikaye modu demişken, oyunda bir olayı çözdüğümüz vakit karşılığında altın kazanıyor ve suçluları bulmak için girmemiz gereken kumarhanelerde bulunabilmek için bu altınları kullanıyoruz.

YORUMLAR