Danse Macabre: Ominous Obsession 1.0 (Android)

Danse Macabre: Ominous Obsession

1.0
Danse Macabre: Ominous Obsession
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Danse Macabre: Ominous Obsession, Android tabanlı mobil cihazlarda oynanabilen ve akıcı senaryosuyla kendine bağlayan bir bulmaca oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen Danse Macabre: Ominous Obsession mobil oyunu, kaçırılan arkadaşınızı bulmak için karmaşık detaylar içinden çıkmaya çalışacağınız sıra dışı bir bulmaca oyunudur.

Danse Macabre: Ominous Obsession mobil oyunu hikaye bazlı bir oyundur. Bu noktada hikayeden bahsetmek gerekirse, yakın arkadaşınız Maria geleceği parlak bir oyuncudur. Ancak Amerika seyahatine çıkarken gemiye binişi esnasında kaçırılır. Öncelikle yerini arkadaşınızın tespit etmeye çalışacağınız Danse Macabre: Ominous Obsession mobil oyununda arkadaşınızdan kalan izleri ve ipuçlarını toplamak için karmaşık bulmacalar çözmeniz gerekiyor.

Kaliteli grafikleriyle gizli kalmış detayları fark etmek oldukça haz verici olacak. Kaçış oyunu tarzına yaklaşan bir havası olan Danse Macabre: Ominous Obsession mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR