DEAD EYES 1.3 (Android)

DEAD EYES

1.3
DEAD EYES
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DEAD EYES, ücretli olmasına rağmen Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz en başarılı zombi oyunlarından bir tanesi.

Dead Eyes, her ne kadar isminden dolayı korkutucu bir oyun gibi gözükmesine rağmen aslında son derece heyecanlı ve oynaması keyifli bir Android strateji oyunu.

Strateji oyunu kategorisinde yer almasına rağmen, sıra tabalı bir bulmaca oyunu olan Dead Eyes, hem grafikleri hem de oynanışı ile ön plana çıkmayı başaran ücretli Android oyunları arasında yer alıyor.

100'den fazla bölüm yer alan oyunda 4 farklı zombi tipi bulunuyor. Eğer zombi oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız bu oyunu çok seveceğinize eminim.

Oyunda çok başarılı olup bölümleri 3 yıldız ile geçmeyi başarırsanız özel içerikler açılıyor. Bu nedenle 3 yıldız almaya özen göstermelisiniz.

Kendine has bir başarım listesi ve liderlik tablosu bulunan oyunda zombilerden kıvrak hareketler ile kaçmanız gerekiyor. Eğer Android mobil cihazlarınız üzerinde ücretli oyunlar oynamaya karşı değilseniz ve grafik kalitesine önem veriyorsanız, Dead Eyes oyununu satın alarak mutlaka oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR