Democracy vs Freedom

Democracy vs Freedom
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Democracy vs Freedom mobil chazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Democracy vs Freedom oldukça ilginç ve yeni bir oyun sistemine sahip olan bir mobil tank savaşı oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olan Democracy vs Freedom'da demokrasiyi ve özgürlüğü temsil eden tarafların savaşına tanık oluyoruz. Bu iki taraf tanklarını kullanarak rakibini yenmeye çalışırken biz de bir tank kumandanı olarak oyuna dahil oluyoruz. Fakat oyundaki tek tank kumandanı biz değiliz; oyunda çok sayıda tank kumandanı aynı anda komut vererek karar almaya çalışıyor.

Democracy vs Freedom'ın geliştiricisi oyunu bir MOVA oyunu olarak tanımlıyor. Multiplayer Online Vote Arena yani çok oyunculu online oy arenası oyunu olan Democracy vs Freedom bir sıra tabanlı strateji oyunu gibi oynanıyor. Oyunda tnakınızın yapacağı her hamleyi verilen oylar belirliyor. Bu nedenle oyunu oynamak için internet bağlantısına ihtiyaç duyuyoruz.

Democracy vs Freedom'da 6 farklı arenada düşmanlarınızla savaşabiliyorsunuz. Galibiyet kazandıkça ordunuzda yükselebiliyor ve rütbenizi artırabiliyorsunuz. Eğer farklı ve değişik bir strateji oyunu denemek isterseniz Democracy vs Freedom hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR