Diary Notes 4.0 (Android)

Diary Notes

4.0
Diary Notes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Diary Notes, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz en gelişmiş, kullanışlı ve güvenli bir günlük tutma uygulaması.

Diary Notes, kendi hayat hikayelerinizi gün gün ayrı olarak yazarak kendinize bir günlük tutma imkanı sunan gelişmiş ve ücretsiz bir Android günlük uygulaması. Modern ve şık tasarımı ile ön plana çıkan Diary Notes, kendi kategorisindeki en iyi uygulamalardan bir tanesi. Sadece şık tasarımı ile değil sunduğu özellikler ile de kullanıcılarını mutlu eden bir uygulama.

Şifreli giriş yapabileceğiniz uygulama böylelikle diğer kişilerin telefon yada tabletinizi kullanmasına rağmen aldığınız notlara ulaşmamasını sağlıyor. Sade bir günlük uygulamasından çok daha fazlası olan Diary Notes ile arka plan rengini değiştirebilir, yazı türü ve boyutunu kendi istediğiniz şekilde belirleyebilir, girdiğiniz notlar arasında arama yapabilir, sınırsız not alabilir ve en önemlisi günlüğünüzü yedekleyerek cihazınızda sorun olması durumunda hiç bir şekilde veri kaybetmezsiniz.

Bizim okul yıllarımızda özellikle kızlar arasında çok popüler olan günlük tutma, günümüzde pek popüler değil fakat hala tutmak isteyen kullanıcıların artık bunu mobil cihazları üzerinden yapabilmesi de mümkün. Pembe renk ağırlıklı olarka tasarlanan grafikler, uygulamanın biraz daha kızlara yönelik olduğunu işaret ediyor.

Günlük olarak yazdığınız yazılara emojiler ekleyerek o anki duygu ve düşüncelerinizi çok daha güzel bir şekilde ifade edebilirsiniz. Kullanımı son derece basit olan uygulama sayesinde hem günlük tutabilir hem de hatırlatıcılar ekleyerek özel gün ve etkinlikleri unutmamanızı sağlayabiliyorsunuz.

Tam donanımlı ve gelişmiş özelliklere sahip bir günlük tutma uygulaması arıyorsanız Diary notes'u Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek mutlaka kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR