DirectPass 1.8.1018 (Android)
DirectPass
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    972

  • Üretici

    Trend Micro

DirectPass uygulaması ile tüm şifrelerinizi tek bir yerden yönetebilirsiniz.

DirectPass, onlarca web sitesi için kullandığınız kullanıcı adı ve şifreleri hatırlamanıza yardımcı olan bir parola yöneticisidir. Trendmicro tarafından geliştirilen uygulama, sosyal ağlarda, e-posta hesaplarınızda, forumlarda kullandığınız oturum açma bilgilerinin yanı sıra banka ve kredi kartı gibi kişisel bilgilerinizi de saklamanıza imkan tanır.

DirectPass üzerinde depolanan şifrelerinize dilediğiniz zaman dilediğiniz cihazınızdan erişebilir ve oturum açma bilgilerinizi kolayca yeniden düzenleyebilirsiniz. Tüm kişisel verilerinizi yüksek güvenlik standartlarında saklayan uygulama sayesinde şifrenizi hatırlamanız gerekmez. Kullanıcı adı ve şifre bölümlerini sizin yerinize doldurur. Böylece hem zamandan tasarruf sağlar, hem de şifrenizin kötü niyetli kişilerin eline geçmesini engellersiniz.

Basit tasarlanmış, her seviyedeki kullanıcının rahatça kullanabileceği arayüze sahip uygulamanın Passwords bölümünden tüm şifrelerinize erişebilir, Profile bölümünden kişisel bilgilerinizi ekleyebilirsiniz. Not alma imkanı da sunan uygulama, parolalarınızı yöneteceğiniz harika bir uygulama.

YORUMLAR