Disney Memories HD

Disney Memories HD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Disney Memories HD uygulaması ile Android cihazlarınızda çektiğiniz fotoğraflar Disney kahramanları ile renklenecekler.

Disney bütün çocukların en sevdikleri sanal kahramanları uzun yıllardır bünyesinde bulunduruyor ve karakterlere dair filmler, diziler, çizgi filmler ve tüm diğer dijital materyaller düzenli olarak yayınlanıyorlar. Dolayısıyla sizin çocuğunuzun da Disney karakterlerine hayran olma ihtimali oldukça yüksek ve onun hoşuna gidecek bir uygulama arıyorsanız Android akıllı telefon ve tabletler için hazırlanmış olan Disney Memories HD uygulaması tam olarak aradığınız şey olabilir.

Ücretsiz olarak sunulan ve hemen kolayca kullanmaya başlayabileceğiniz uygulama, fotoğraflarınızın daha renkli hale gelmesini sağlıyor ve bunu yapmak için onları Disney karakterleri ile süslüyor. Dolayısıyla çocuğunuzun ya da arkadaşlarınızın fotoğraflarını çektikten sonra bunları Disney kahramanları ile süslemek isterseniz tek yapmanız gereken uygulamayı açmak ve fotoğraf çekmek.

Daha sonra uygulama içerisinde sunulan tüm seçenekleri kullanarak nasıl bir sonuç almak istediğinizi belirleyebilir, bu esnada önizlemeleri inceleyebilirsiniz. Fotoğraflara direkt olarak karakterleri koymanın yanında çerçeveler, filtreler ve etiketler yerleştirerek sosyal ağlarda paylaşıma daha uygun hale getirmek de mümkün.

Uygulamada tüm gerekli sosyal ağ paylaşım butonları yer aldıkları için dostlarınızla Disney fotoğraflarınızı paylaşırken de zorluk çekmeyeceksiniz. Eğer eğlenceli ve Disney karakterleriyle dolu fotoğraflar elde etmek isterseniz uygulamaya kesinlikle göz atmanızı öneriyorum.