Dotello 1.2 (Android)

Dotello

1.2
Dotello
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dotello, basit fakat bir o kadar da ekran başına kilitleyici bir bulmaca oyunu.

Dotello, Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tabletlerimiz üzerinde oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan Dotello'da renkli topları yan yana getirmeye ve onları bu şekilde ortadan kaldırmaya çalışıyoruz.

Oyun yapısı her ne kadar özgün olmasa da tasarım itibariyle Dotello, ortaya orijinal bir deneyim çıkarmayı başarıyor. Zaten mobil oyunlar git git benzer bir yapıya kavuşmaya başladılar ve ypaımcılar da ufak dokunuşlarlar orijinallik yakalamaya çalışıyorlar. Neyse ki Dotello'nun üreticileri bunu gerçekleştirebilmiş.

Dotello'da son derece kolay kullanılabilen bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Ekrana yaptığımız basit dokunuşlar topların hareket etmesi için yeterli. Burada asıl önemli olan nokta hangi topu nereye alacağımıza iyi karar vermemiz.

Bulmaca oyunlarının genelinde gördüğümüz gibi Dotello da kolaydan zora doğru ilerliyor. İlk birkaç bölüm oyuna alışmamızı, sonraki bölümler ise yeteneklerimizi sınamamızı sağlıyorlar.

Eşleştirme oyunları oynamaktan keyif alıyor ve bu kategoride oynayabileceğiniz kaliteli bir seçenek arıyorsanız Dotello beklentilerinizi karşılayacaktır.

YORUMLAR