Dumb Ways to Die 2: The Games 1.1.1 (Android)

Dumb Ways to Die 2: The Games

Dumb Ways to Die 2: The Games
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dumb Ways to Die 2: The Games içerisinde onlarca farklı oyun barındıran ilginç bir yapım.

Dumb Ways to Die 2: The Games tablet ve akıllı telefonları üzerinde oynayabilecekleri eğlenceli bir oyun arayanların başvurması gereken ilk seçeneklerden biri. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda birbirinden farklı mini oyunlarda mücadele ediyor ve başarılı sonuçlara imza atmaya çalışıyoruz.

Oyunda tam tamına 28 farklı mini-oyun bulunuyor. Bu oyunlar ıoynarken karşımıza tamamen farklı altyapılar ve görevler çıktı. Bu da oyunun kısa süre içinde monoton bir hale gelmesini engelleyen faktörler arasında gösterilebilir. Bu tarz oyunlarda tecrübe ettiğimiz gibi Dumb Ways to Die 2: The Games'ta da bölümler kolaydan zora doğru sıralanmış. İlk birkaç bölümde oyunun genel dinamiklerine alışıyoruz ve sonrasında da zorluk seviyesi giderek artıyor.

Dumb Ways to Die 2: The Games grafik olarak yoğunlukla çizgi film öğeleri üzerinde duruyor. Oyunu ilginç ve denemeye değer kılan detaylardan bir tanesi de bu aslında. Bana kalırsa bu oyun reflekse ve beceriye dayalı oyunlar oynamaktan keyif alan herkesin hoşuna gidecektir.