Erişilebilir Yaşam 2.0.4 (Android)

Erişilebilir Yaşam

Erişilebilir Yaşam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Engellilerin hayattaki engellerini ortadan kaldırmak için Erişilebilir Yaşam uygulamasını kullanmalarını sağlayabilirsiniz.

Erişilebilir Yaşam uygulaması engelli bireylerin Android cihazları üzerinden birçok engeli ortadan kaldırarak aktif olarak hayata katılmalarını sağlıyor.

Türk Telekom tarafından geliştirilen ve engelli bireylerin önündeki engelleri ortadan kaldırarak aktif hayatta yer almalarını amaçlayan Erişilebilir Yaşam uygulamasında, birçok faydalı özellik sunuluyor. Mağazalarda, marketlerde ve diğer yerlerde güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmeleri için para tanıma teknolojisini sunan uygulamada, telefonunuza parayı göstererek anında tanımlayabiliyorsunuz.

Videolara alt yazı ekleme seçeneğiyle dilediğiniz videoyu izleme şansına sahip olabileceğiniz, çeşitli dokümanları okuyabilmek için metinleri seslendirebileceğiniz Erişilebilir Yaşam uygulamasında bulunduğunuz konumu öğrenmek için de Neredeyim özelliğini kullanabilirsiniz. Mobil, evde internet, Tivibu ve sabit hatlar için Türk Telekom’un özel tekliflerinden de faydalanabileceğiniz Erişilebilir Yaşam uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Uygulama özellikleri

  • Para tanıma teknolojisi
  • Özel teklifler
  • Videolara alt yazı ekleme
  • Metinleri seslendirme
  • Mevcut konumu öğrenme

YORUMLAR