Esna Agenda 1.0.507.311 (Android)

Esna Agenda

Esna Agenda
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Esna Agenda uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan tüm ajandanızı kolayca yönetebiliyorsunuz.

Esna Agenda uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir ajanda uygulaması olarak karşımıza çıktı ve sadece bir ajanda olmanın çok ötesinde özelliklere sahip olduğunu söyleyebilirim. Ücretsiz olarak sunulan ve oldukça fazla sayıda seçeneği kullanıcılara en uygun arayüzle birlikte vermeyi başaran uygulama, iş dünyasında olanların beklentilerinin pek çoğunu karşılamakta yeterli olacaktır.

Uygulamayı kullanarak gün gün etkinlik ve toplantılarınızı takviminize girebiliyor, daha sonra hepsine toplu veya teker teker göz atabiliyorsunuz. Böylelikle gün, hafta yahut ay içerisinde ne gibi işlerle meşgul olacağınızı ve kimlerle görüşmeniz gerektiğini detaylı bir şekilde inceleme imkanınız oluyor.

Toplantı ve görüşmelerinizi dijital ortamdan gerçekleştirmek istiyorsanız kullanabileceğiniz arama ve konferans çağrısı yapma butonları da uygulamada yer alıyor. WebEx, Scopia ve Hangout gibi iletişim sistemlerinin desteklenmesi sayesinde toplu görüşmelerde herhangi bir sorun yaşayacağınızı da sanmıyorum.

Toplantı ve ajandadaki etkinliklerinize dair bildirimler ve çağrı uyarılarının da uygun zamanlarda sunulması sayesinde Esna Agenda'yı kullanırken her gün uygulamaya giriş yapmak zorunda da kalmıyorsunuz. Zira sunulan bu bildirimler ile hepsinden haberdar olmak sorun olmaktan çıkıyor. Ayrıca yazılı ve sesli notlar yazarak bunları etkinliklere katılanlara göndermek de yine Esna Agenda ile mümkün.

Eğer birden fazla takvim servisi ile çalışıyorsanız bu takvimlerin hepsini aynı anda uygulamaya eklemek mümkün olduğu için iş ve özel hayatınızı ayırmakta da zorlanmayacaksınız. Yeni bir ajanda uygulaması arayanların kesinlikle göz atmadan geçmemeleri gerektiğine inanıyorum.

YORUMLAR