Euronews 3.1.0 (Android)

Euronews

Euronews
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Euronews Android uygulaması ile Türkiye ve Dünya gündemini Android akıllı telefon ve saatinizden takip edebilirsiniz.

Euronews, Android telefon ve tablet üzerinden haber okumayı seviyorsanız kesinlikle indirmeniz gereken bir mobil uygulama. Türkçe dahil 13 dilde destek veren bu haber uygulaması ile Türkiye ve dünya gündemini akıllı saatlerinizden de takip etme şansına sahipsiniz.

CNN International, BBC World, CNBC gibi dünya genelinde en çok takip edilen haber kanallarını geride bırakan Euronews’ın Android platformu için hazırlanmış uygulaması görsel açıdan biraz zayıf kalsa da içerik yönünden oldukça başarılı diyebilirim. Özellikle haber okumayı seviyor ancak reklamlardan dolayı haber okumak içinizden gelmiyorsa Euronews Android uygulamasını kesinlikle indirmenizi öneririm.

Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça ve daha nice dillerde haber okuma imkanı tanıyan Euronews Android uygulamasının en beğendiğim yanı haberleri en sade şekilde sunması oldu. Haber okuma ekranında yazı ve paylaş butonundan başka bir şey görmüyorsunuz. Diğer bir güzel özellik ise son dakika haberleri anlık bildirimlerle sunuluyor. Bunun dışında çevrimdışı desteği sayesinde haberleri internet bağlantınız olmasa dahi okuyabiliyorsunuz.

Tık alma üzerine kurulu haber sitelerinden bıkanlar için harika bir seçenek diyebileceğim Euronews uygulamasında kısıtlı da olsa akıllı saat desteği bulunuyor. Eğer Samsung Gear S veya Sony Smartwatch 2 akıllı saat modellerinden birine sahipseniz bulunduğunuz ülkenin gündemini uygulamayı açmadan da takip edebiliyorsunuz.

Türkiye ve dünya gündemini tek bir uygulama üzerinden sunan Euronews uygulamasını Android cihazınıza ücretsiz indirip kullanabilirsiniz.