Eye Color Changer 1.4.3 (Android)

Eye Color Changer

Eye Color Changer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eye Color Changer uygulaması ile Android mobil cihazlarınızda kolayca göz renginizi değiştirebilirsiniz.

Eye Color Changer uygulaması, Android mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve kolayca göz renginizi değiştirebileceğiniz ücretsiz uygulamalardan bir tanesi. Hem basit ve anlaşılır bir arayüze sahip olması, hem de gözlerinizi tespit etme ve rengini değiştirme konusunda herhangi bir sorun barındırmaması sayesinde kesinlikle tercih edebilecekleriniz arasında diyebilirim. Eğer gerçek hayatta lens takmak istemiyor ancak fotoğraflarınızda göz renginizin farklı olmasını istiyorsanız kullanabilirsiniz.

Uygulamanın temel özellikleri şu şekilde;

  • Gerçekçi görünen göz renkleri
  • Tüm göz tipleri ve renkleri ile uyumluluk
  • Kırmızı göz temizleme özellikleri
  • Detayları silme ve düzenleme
  • Otomatik göz tespiti ya da manuel yerleşim

Uygulama hem yüksek hem de düşük ışık koşulları altında sorunsuzca çalışıyor ve böylece fotoğrafınızı çekerken ışıklandırma ile ilgili telaş etmenize gerek kalmıyor. Aynı zamanda, gözlerinize dair tüm detayları tamamladıktan sonra kolayca sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilir yahut galerinize kaydedebilirsiniz.

Uygulamayı kullanırken herhangi bir hata ya da sorunla karşılaşma olasılığı da yok ve kolay kullanılır yapısı da sorunsuzca göz renginizle oynamanızı sağlayacaktır. Tüm özellikler tamamen ücretsiz ve sınırsız olduğu için de istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Eğer göz renginizi değiştirebilecek kaliteli ve ücretsiz bir uygulama arıyorsanız kesinlikle kullanmanız gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR