Face Look Changer Pro 2.0 (Android)

Face Look Changer Pro

2.0
Face Look Changer Pro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Face Look Changer Pro her ne kadar isminde „pro“ ibaresini taşısa da aslında pek de profesyonel olmayan bir uygulama. Face Look Changer Pro temel olarak kullanıcılara çektikleri fotoğraflara çeşitli çıkartmalar ve yüz ifadeleri ekleyebiliyorsunuz.

Uygulamada toplamda 12 farklı çıkartma kategorisi yer almakta. İstediğiniz kategoriye girip çıkartmaları eklemeye başlayabilirsiniz. Sakal, saç, gözlük, şapka, dudak ve dişler ekleyebileceğiniz çıkartmalar arasında gösterilebilir. Bunlardan birkaç tanesini aynı fotoğrafta toplayabilirsiniz. Bu sayede ortaya daha komik ve eğlenceli sonuçlar çıkartabilirsiniz.

Bu tarz bir uygulamadan beklendiği gibi Face Look Changer Pro’da da sosyal medya desteği sunulmakta. Bu özelliği kullanarak oluşturduğunuz fotoğrafları Facebook ve Twitter gibi platformlarda paylaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızın protre fotoğraflarınız çekip birkaç çıkartma ekledikten sonra onlara şakalar yapabilirsiniz. Bu yönüyle oldukça eğlenceli olsa da kalite olarak biraz alt seviyelerde yer alıyor. Yine de denenebilir bir uygulama.

YORUMLAR