Fat Face

Fat Face
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fat Face uygulaması ile portre fotoğraflarınıza kilo efekti ekleyebilirsiniz.

Fat Face uygulamasını Android işletim sistemine sahip cihazlarınıza yükleyerek arkadaşlarınıza hoş şakalar yapabilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Mizahi bir fotoğraf efektlendirme uygulaması olarak öne çıkan Fat Face’i kullanarak portre fotoğraflara kilo efekti ekleyebilirsiniz.

Aslında aynı işi yapan vaşka uygulamalar da var fakat Fat Face kolay kullanım özellikleriyle dikka tçekmekte. Yüzlere kilo efekti ekleyebilmek için yapmanız gereken tek şey yeni bir fotorğaf çekmek veya daha önce çektiğiniz bir fotoğrafı seçerek kilo efektini eklemek. Seçebileceğiniz iki farklı efekt bulunmakta. Bunlardan birisi daha insaflı, diğeri ise oldukça kilolu bir yüz yaratıyor.

Bu tarz uygulamalarda görmeye alıştığımız gibi Fat Face’de de sosyal medya desteği sunulmakta. Oluşturduğunuz fotoğrafları Facebook üzerinde paylaşabilirsiniz. Elbette bu fotoğrafları sadece kendi cihazınızda da saklayabilirsiniz en nihayetinde çok da iç açıcı bir görünüm değil.

Eğer siz de arkadaş ortamlarınızda deneyip keyifli vakit geçirebileceğiniz bir uygulama arıyorsanız Fat Face’i mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR