Fill It 1.01 (Android)

Fill It

Fill It
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fill It, size verilen şekildeki boşlukları boyamanızı amaçlayan mobil bir bulmaca oyunudur.

Klasik bulmaca oyunlarına oranla daha fazla dikkat isteyen Fill It, boşlukları boyamanızı amaçlıyor. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Fill It sayesinde refleksiniz gelişecek.

Oldukça eğlenceli bölüm müziklerine ve muhteşem grafiklere sahip olan Fill It, sizi oldukça eğlenceli bir oyuna davet ediyor. Fill It oyununun her bölümünde karşınıza farklı şekiller çıkıyor. Sizin bu şekillerdeki boşlukları bulup boyamanız gerekli. İlk başlarda yer alan şekilleri boyamak oldukça kolay. Fakat ilerleyen bölümlerde şekiller hareket etmeye başlıyor. İşte şimdi gerçekten işler zorlaştı. Hareket eden şekillerdeki boşlukları bulup boyamak oldukça zor gözüküyor. Ama siz bunu yapabilirsiniz!

Fill It oyununda başarıyla geçtiğiniz her bölüm karşılığında para kazanıyorsunuz. Kazandığınız bu paralarda birlikte oyun içerisinde bazı iyileştirmeler yapabilmeniz mümkün. Eğer oyunda yeteri kadar hızlı ve iyi olursanız rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Bu yükselişten sonra da oyunun en iyi oynayanı olarak unvan kazanırsınız.

Boş zamanlarınızda oynayacak eğlenceli bir oyun arıyorsanız Fill It tam size göre. Ücretsiz bir bulmaca oyunu olan Fill It'i hemen şimdi indirin ve eğlenceli anlara tanıklık edin.

YORUMLAR