Find Hidden Objects

Find Hidden Objects
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Find Hidden Objects, farklı zorluk seviyelerinde sizden istenen eşyaları ekran üzerinde bulmanız gereken eğlenceli bir Android gizli nesne bulma oyunu.

Find Hidden Objects, gizli nesne bulma oyunu diye nitelendirilen oynaması son derece keyifli ve ücretsiz bir Android oyunu. Oyundaki amacınız sizden istenen nesneleri ekrandaki nesneler arasında bulup tespit etmek. Söylendiğinde kulağa kolay geliyor fakat oldukça zor bir oyun.

Kolay, orta, zor ve resimli olmak üzere 4 farklı mod ve zorelu kseviyesi bulunan oyunda kendinizi geliştirdikçe daha da zor seviyelere geçiş yapabilirsiniz. Fakat ilk başta kolaydan başlayarak oyuna daha rahat alışmanızı tavsiye ederim.

Oyunda sizden istenen nesneleri ne kadar hızlı bulursanız o kadar çok puan kazanıyorsunuz. Bu nedenle nesneleri hızlı bulmak oyun için önemli detaylardan bir tanesi.

Oyunda çok başarılı olabilmek için keskin gözlere sahip olmanız gerekiyor. Eğer keskin gözlere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, Find Hidden Objects oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirerek hemen kendinizi sınamaya başlayabilirsiniz.

Oyundaki zor seviyede istenen nesneleri bulmak gerçekten zor çünkü sizden istenen nesne, diğer yüzlerce nesne içerisinde gizleniyor. Boş vakit geçirmek için oynayabileceğiniz oyunlardan bir tanesi olan Find Hidden Objects'i mutlaka oynamanızı tavsiye ederim.