Finger Slayer 5.6.4 (Android)

Finger Slayer

Finger Slayer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Finger Slayer, Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış boş zamanlar için ideal bir refleks oyunu.

Finger Slayer (Parmak Katili), odaklanma ve harika refleks gerektiren eğlenceli bir Android oyunu. Tablet ve telefonumuza ücretsiz indirip oynayabildiğimiz ve cihazımızda fazla yer kaplamayan beceri oyununda parmağımızı giyotin bıçağından kaçırmaya çalışıyoruz.

Reflekslerimizi ölçen harika bir oyun olan Finger Slayer’da parmağımızı giyotin çemberinde buluyor ve ne olduğunu anlamadan geri sayım başlıyor. 3, 2, 1’in ardından giyotin bıçağının düşmesini bekliyoruz. Bıçak anında düşebildiği gibi uzun bir süre sonra da düşebiliyor. Ekrana iyice odaklanma oldukça önemli. Zira en ufak dalgınlığımızda yarım parmakla kalıyoruz ve kanlar fışkırmaya başlıyor. Öte yandan parmağımızı erken çektiğimizde oyundan diskalifiye ediliyoruz.

Flaş oyunların tadında görsellerle bizleri karşılayan oyunda klasik giyotin haricinde üç ufak giyotin bıçağından kaçmamız gereken oldukça zorlu hayatta kalma modu da yer alıyor ki bu modu kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Finger Slayer da her beceri oyunu gibi puan toplama ve en iyiler listesine girme üzerine kurulu. Puan kazanmak için tek yapmamız gereken parmağımızı giyotin bıçağının üzerinde bekletmek. Parmağımızı ne kadar uzun süre tutarsak puanımız o kadar yükseliyor.

YORUMLAR