Focus 1.0.1 (Android)

Focus

Focus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    604

  • ÜRETİCİ

    Francisco Franco

Focus pratik ve zengin özelliklere sahip bir fotoğraf galerisi uygulamasıdır

Focus eğer mobil cihazlarınızda fotoğraflarınızı daha düzenli bir şekilde saklamak ve fotoğraflarınıza kolayca erişmek isterseniz işinize yarayabilecek, size fotoğraf şifreleme gibi kullanışlı ek özellikler de sunacak bir fotoğraf galerisi uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Focus temel olarak mobil cihazınızda aradığınız fotoğrafları hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olan bir arayüze sahip. Focus ile fotoğraflarınıza göz atmak için klasik galeri uygulamalarına göre daha başarılı bir çözüm sunuluyor. Uygulama resimlere büyük halleriyle baktığınızda ekranda yer alan araçları kullanılmadıkları zaman otomatik gizliyor. Bu sayede resimlerin köşeleri daha rahat görülebiliyor.

Focus'un fotoğraf etiketleme özelliği kolayca fotoğraflarınızı belli bir konu veya etkinliğe göre gruplandırmanızı sağlıyor. Aynı etiket altında toplanan fotoğraflar uygulama arayüzünde bir arada gösteriliyor. Kendi etiketlerinizi oluşturabilmeniz de mümkün. Eğer fotoğraflarınıza tarih tabanlı olarak bakmak isterseniz uygulama fotoğraflarınızı çekildikleri tarihe göre gruplandırabiliyor.

Focus arayüzündeki karanlık tema ile gece fotoğraflarınıza bakmak daha rahat bir hal alıyor. Eğer fotoğraflarınızın izinsiz olarka görüntülenmesini istemiyorsanız uygulamanın fotoğraf şifreleme özelliğiyle 6 haneli şifreleri kullanarak fotoğraflarınızı izinsiz erişime kapatabilirsiniz.

YORUMLAR