Forest Rescue 1.0.2 (Android)

Forest Rescue

Forest Rescue
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Forest Rescue, kendine özel bir tema ve konuya sahip olan ücretsiz ve eğlenceli bir Android üçlü eşleme oyunu.

Forest Rescue, adından da anlayacağınız üzere ormanı kurtarmanız gereken bir Android bulmaca oyunu. Normalde bu tür eşleme oyunlarında amacınız sadece eşlemeleri yaparak bölümleri bitirip yenisine geçmek olur fakat bu oyundaki amacınız bölümleri birer birer tamalayarak ormanı ve ormandaki tüm hayvanları kurtarmak.

Kötü ve tehlikeli güçlere sahip olan Beaver canavarı ve onun askerlerini alt etmeniz gereken oyunda bunu başarabilmek için farklı şekilde tasarlanan bölümleri geçmeniz gerekiyor. Ne kadar çok kombo yaparsanız o kadar çok puan kazandığınız oyunda kazandığınız paralar ile özel güçler alarak bu güçleri bölümleri kullanırken geçebilirsiniz.

Eğlenceli ve heyecanlı bir oynanışa sahip olan Forest Rescue'nin grafik kalitesi de oldukça iyi diyebilirim. İlk başta oynaması kolayca gelecek olsa da oyunda usta olmak zamanınızı alıyor. Daha önce bu tür bir oyun oynadıysanız alışmanız çok daha kolay olacaktır.

Facebook hesabınız ile giriş yaparak arkadaşlarınızla puan yarıştırabileceğiniz oyunda bol bol aksiyon ve eğlence sizi bekliyor. Hemen Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR