Forest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    485

  • Üretici

    Lukas Jaeckel

Forest ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir Android oyunudur

Forest oyuncuları adrenalin ve gerilim dolu bir maceraya sürükleyen bir korku oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan Forest'da ıssız ve karanlık bir ormanın içerisinde kaybolan bir kahramanı yönetiyoruz. Bu orman hava karardıktan sonra bambaşka bir hal almakta ve farklı boyutlara açılan bir geçit kapısına dönüşmektedir. Kahramanımız ormanda kaybolduktan kısa bir süre sonra bu ormanın tamamen ıssız olmadığını keşfetmektedir. Sanki birşey sürekli onu takip etmektedir.

Forest ünlü korku oyunu Slender Man tarzında bir oynanışa sahip. Oyunda 2 farklı bölüm yer almakta. Bu bölümlerden birinde lanetli ormandan kurtlabilmek için yağ, motor ve anahtarı bularak tekneyi çalıştırmamız gerekiyor. Diğer bölümde ise 5 gizemli kristali tespit ederek bu kristalleri gizli bir yere götürerek peşimize takılan hayaleti dünyadan kovmamız gerekiyor.

Forest'da karanlık oldukça iyi bir şekilde kullanılmakta. Sık ormanın içerisinde yolumuzu bulmak için fenerimizi kullanıyoruz. Fenerimizin etki alanı dışındaki yerler ise tamamen karanlık ve ürpertici seslerle dolu. Peşimize takılan hayalet Slender Man'daki hayaletten biraz farklı. Bu hayalet The Ring - Yüzük filminden tanıdığımız uzun saçlı küçük kız Samara'ya benziyor.

Forest ürpertici bir macera yaşamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil oyun.

 

YORUMLAR