Fruit Ninja 1.7.6 (Android)
Fruit Ninja
DENEME SÜRÜMÜ
1  
1  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    231,969

  • Üretici

    Halfbrick Studios

Fruit Ninja, Ninja ustası tarafından verilen talimatların yerine getirildiği eğlenceli bir meyve kesme oyunudur.

Eğlenceli, vıcık vıcık ve bağımlılık yapan bir Android oyunu olan Fruit Ninja ile birbirinden lezzetli ve bol sulu meyveleri keserek yüksek puanlar toplamanız gerekiyor.

Bir ninja savaşçısı rolünü üstlendiğiniz oyunda elinizi adeta keskin bir kılıç gibi ekranın üzerinde gezdirerek tek hamlede olabildiğince çok meyveyi kesmeye ve yüksek puanlar toplamaya çalışacaksınız.

Farklı oyun modlarıyla oldukça bağımlılık yapan bir oyun olan Fruit Ninja, OpenFeint sistemi ile entegre olarak çalışarak farklı oyun modlarında dünya üzerinde en yüksek puan yapan oyuncuları da görmenizi ve bu oyuncularla rekabet içerisine girmenizi de sağlamaktadır.

Oyun içerisinde yer alan farklı güçlendiriciler yardımıyla ekstra özellikler kazanabileceğiniz ve bu güçlendiricileri en etkili şekilde kullanarak daha yüksek puanlar toplayabileceğiniz bu oyunu çok seveceğinize eminim.

Ayrıca toplamış olduğunuz puanlar yardımıyla farklı arka plan ekranları ve ninja kılıçları açtırabileceğiniz bir oyun marketi de Fruit Ninja'da bulunmakta.

Android platformunda oynayabileceğiniz en eğlenceli ve bağımlılık yapıcı oyunlardan biri olan Fruit Ninja ile meyveleri kesmeye hemen başlayabilirsiniz.

YORUMLAR