Funny or Die

Funny or Die
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Funny or Die, hergün yeni videolar izleyerek eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayan komik ve ücretsiz bir Android video izleme uygulaması.

Funny or Die, kendine özgü bir stil ile ortaya çıkan başarılı ve komik bir Android video izleme uygulaması. Hergün güncel videolar sunulan uygulama üzerinde en komik ve en çok ilgi çeken videoları izleme ve oylama şansına sahip oluyorsunuz.

Uygulamanın kendi özel özelliği ise izlediğiniz videolar için Funny yani eğlenceli olarak oy verebileceğiniz gibi Die yani geber olarak da oy verebiliyorsunuz. Burada geber kelimesini kötü ya da eğlenceli olmayan video olarak düşünebilirsiniz. Fikir olarak oldukça beğendiğim uygulama son derece basit bir yapı üzerine kurulu fakat bir çok kullanıcı tarafından sevilerek kullanılıyor.

Sürekli güncel olarak eklenen videolar ile beslenen Funny or Die, gün içerisinde zaman zaman kontrol ederek can sıkıntınızı gidermenizi ve eğlenmenizi sağlayabilecek olan ücretsiz bir Android video izleme uygulaması.

Eğer komik ve eğleneli videolar izlemeyi seviyorsanız ve bu videoları bulmak için uğraşmak istemiyorsanız Funny or Die uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR