Gabriel Knight Sins of Fathers (Android)

Gabriel Knight Sins of Fathers

Gabriel Knight Sins of Fathers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gabriel Knight Sins of Fathers klasik macera oyununun mobil versiyonudur

Gabriel Knight Sins of Fathers ilk olarak 1993 yılında yayınlanan, çıktığı dönemde birçok farklı ödül kazanan ve türünün en iyi örnekleri arasında gösterilen macera oyununun yenilenerek mobil cihazlarla uyumlu hale getirilmiş versiyonudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Gabriel Knight Sins of Fathers'da New Orleans şehrine yolculuk ediyoruz ve gizemli cinayetlerin arkasındaki sır perdesini aralamaya çalışıyoruz. Kahramanımız olan Gabriel Knight, bir kitap yazarı ve kitap dükkanı sahibidir. Gabriel Knight, birer ayin şeklinde işlenen bu cinayetlerin arkasında voodoo büyüsünün olduğunu keşfediyor ve durumu daha derinlenmesine araştırmaya karar veriyor. Macerası boyunca keşfettiği şeyler onun kendi aile tarihiyle yüzleşmesine ve kaderine yön vermesine yol açıyor.

Gabriel Knight Sins of Fathers'da cinayetleri çözmek için detaylı bir şekilde inceleme yapmamız, çeşitli bağlantılar bularak diyalog kurmamız ve ipuçlarını birleştirerek sırları ortadan kaldırmamız gerekiyor. Oyunun yenilenmiş grafiklerinin oldukça hoş göründüğü söylenebilir. Gabriel Knight Sins of Fathers çıktığı dönemdeki gibi bir başyapıt olma sıfatını korumaya yenilenmiş versiyonuyla da devam ediyor. Yenilenmiş versiyonda oyuncuları daha kaliteli hale getirilmiş grafiklerin yanısıra yeni bulmacalar ve sahneler de bekliyor.

Eğer macera oyunlarını seviyorsanız Gabriel Knight Sins of Fathers'ı kaçırmayın.

YORUMLAR