Galaxy Note 4 Deneyim

Galaxy Note 4 Deneyim
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Galaxy Note 4 Deneyim uygulaması ile Samsung'un en yeni cihazının özelliklerini interaktif olarak deneyimleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 4’ü büyük heyecanla bekliyor, sahip olduğu donanımı ve yeteneklerini internetten okumaktan sıkıldıysanız, resmi olarak sunulan Galaxy Note 4 Deneyim uygulaması ile cihazın tüm özelliklerini interaktif olarak deneyimleyebilir, merakınızı bir nebze giderebilirsiniz.

5.7 inç Quad HD çözünürlük sunan Super Amoled ekranı, 3GB RAM’i, 3.7 megapiksel selfie kamerası / 16 megapiksel arka kamerası, 3220mAH’lik güçlü bataryası ile dikkat çeken Galaxy Note 4, ülkemizde şu anda ön siparişe açılmış durumda ve 17 Eylül itibari ile de Turkcell tarafından satışa sunulmuş olacak. 

Samsung’un Android 4.0 işletim sistemli tüm akıllı telefonlar için sunduğu Galaxy Note 4 Deneyim adlı uygulama sayesinde de Samsung’un en yeni cihazınızın öne çıkan özelliklerini etkileşimli olarak deneyimleyebiliyorsunuz. Düşük ışıklı ortamlarda çok net görüntüler elde edebileceğiniz oldukça kaliteli kamera, ekranı ikiye bölerek aynı anda iki uygulamanın çalışmasını sağlayan çoklu pencere, Galaxy Note’un olmazsa olmazı S-Pen ve hızlı şarj gibi cihazı rakiplerinden ayıran özelliklerin nasıl çalıştığını uygulamalı olarak öğrenebiliyorsunuz.

Galaxy Note 4 Deneyim uygulamasını kullanabilmeniz için en az 800 x 400 çözünürlüklü ekranlı, 1GB RAM’li ve 4.0 üzerinde çalışan bir Android akıllı telefona sahip olmanız gerekiyor.

YORUMLAR